blog-pergola-tente-10

Pergola Tente Nedir?

Pergola Tente  tamamı otomatik açılır ve kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomik ve son teknoloji ürünü gölgelendirme ürünüdür. Pergola tente , dört mevsim ideal çözümler sunan mükemmel bir sistemdir. Pergola Sistemi sizlere doğal ışık ve havalandırma imkânı sağlar. Özel dizaynı, yağmur ve kar sularının içeriye girmesini engeller. Herhangi bir sızdırma yahut havuzlanmaya kesinlikle meydan vermez.

Mimari çizimlere uygun tasarımlarla yaşam alanlarını şık ve gösterişli birer mekâna dönüştüren Pergola tenteler, kullanıldığı mekânlara akılda kalıcılık anlamında da önemli avantajlar sağlamaktadır. Mekânların girişlerinde oluşan zengin, şık ve zarif görünümler, işletmeye itibar kazandırarak daha fazla müşterinin tercihine sebep teşkil etmektedir. Tente kullanımında asıl amaç yağmur ve güneşin zararlı etkisinden korunmak olsa da, günümüzün modern işletmeler Pergola tenteleri tercih etmektedir.

Renk ve tasarım çeşitliliği Şık ve modern görünümü Pergola tenteleri popüler yapan özellikler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarını güzelleştirerek üstün konfor özellikleri sağlayan Pergola tenteler sizin de yaşamınızı renklendirerek modern, şık ve zarif bir mekânda misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.

Pergola Tente Özellikleri

 • Sağladığı büyük kullanım kolaylığı sayesinde her türlü işletmelerde ve kişisel yaşam alanlarında dahi otomatik tente sistemi tercih edilebilmektedir.
 • Mukavemetli alüminyum yapısı ve farklılaşan bir çok özelliğiyle size farklı deneyimler sunuyor.
 • Pergola Tente sitemleri için özel olarak üretilen Inox sac, vida ve pimler paslanmaz özelliktedir.
 • Pergola Tente Sitemleri kusursuz kumaşları ve yüksek teknoloji PVC yapılarıyla her türlü hava koşuluna dayanıklıdır.
 • Ayrıca motorlu sistemler uzak kumandaya sahiptir ve kumanda ile kolayca açıp kapamak mümkündür.
 • Pergola Tente sistemlerinin hazırlanışında kullanılan malzemeler sayesinde saatte 90 km hızla esen rüzgara ve 30 cm kalınlığındaki kara dayanıklıdır.
 • Yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı yapılmış elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
 • Tavan örtüsünde her türlü hava koşullarına dayanıklı, su geçirmeme özelliğine sahip, gelişmiş PVC bloklardan oluşan yüzey malzemesi (850gr/m2), alev yürütmez blockout kumaş kullanılmaktadır.
 • Sistem uzaktan kumandalı Somfy ve Backer marka motor kullanılmaktadır.
 • Özel estetik görünümlü alüminyum yağmur ve dere inişleri ile su taşıyıcı giderler kullanılmaktadır.
 • Kumanda ile kontrol edilen, kademeli olarak arttırılıp azaltılan led spotlar kullanılmaktadır.

Gölge Yapmak Sanattır…

Dünyanın her bölgesine gönderim sağlıyoruz. ve perakende satışımız vardır. İstanbul içi montaj kurulum hizmetimiz vardır.

Pergola Tente Kullanım Alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan pergola  tenteler, günümüzde,

 • Kafe, Otel, Restoran, Bahçe,  teras ve açık alanlar
 • Ev, villa, yazlık  Açık Alanlar
 • Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda  yeni yaşam alanları sağlamaktadır.
Pergola Tente Fiyatları

Otomatik Pergola tente metrekare fiyatları modele göre değişkenlik göstermekle birlikte; ölçüler, desen ve renkler gibi kriterler de fiyatı etkileyen diğer ayrıntılar olarak ifade edilir.

Çok daha fazla bilgi almak, uygun fiyat teklifi ve otomatik Ayrıca pergola M2 fiyatları için de firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Tente

İstanbul tente, İstanbul tente branda, İstanbul otomatik pergola, İstanbul mafsallı tente, İstanbul körüklü tente, İstanbul raylı tente, İstanbul tente firmaları, İstanbul tente fiyatları, İstanbul tente branda

+90 532 613 36 44

+90 532 613 36 44

Çırpıcı Mahallesi Seyitnizam Cad No:94/B Zeytinburnu / İstanbul

info@tenteal.com

Ücretsiz Teklif İçin Bize Ulaşın