mafsalli-tente-nedir-galeri-11

Mafsallı Tente 

Mafsallı tente nedir ? Mafsallı tente Tenteal’ın tamamen kendi üretimi olan ileri derecede kaliteli ve dayanıklı bir tente çeşididir. Hammaddesinin çok kaliteli olmasından ötürü son derece dayanıklı olan mafsallı tenteler aynı zamanda ürettiğimiz tasarımlarla mekanlarınıza ayrı bir şıklık ve hava katacak. Tenteal tente sektöründe yılların verdiği tecrübeyle onlarca farklı tente çeşidini üretmeye tam gaz devam etmektedir. Mafsallı tenteleri üretirken asıl amacımız en kötü hava şartlarında tentenin en iyi derecede dayanıklı olmasıdır. Fabrikamızda en kötü hava şartlarında, ürettiğimiz tenteleri similasyona sokarak gerekli testleri yapıyoruz. Bizim için en önemli şeyin müşteri memnuniyeti olduğunu anlatmak için tentelerin sadece kurulumunda ve satımında değil daha sonrada her türlü ihtiyaçda müşterilerimize garanti olmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı garantilidir.

Mafsallı tente profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp tasarlanmış kötü hava şartlarına dayanıklılığıyla bilinen tente çeşitlerimizden biridir. Daha çok mağaza kafe gibi mekanlarda kullanılması tercih edilir. Mafsallı tenteler normal kumaşlara nazaran daha kaliteli kumaş kullanarak dayanımı en yüksek seviyeye çıkarttığımız tente türüdür. Kafe ve restoranların dışındada kullanılan mafsallı tentelerin kullanım kolay olmasından dolayı kullanım alanı oldukca fazladır.

Daha fazla tente çeşitlerimi görmek ve bizi Instagram’da takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatları tentenin kullanılcağı alana göre çok fazla değişiklik göstermektedir. Mafsallı tente fiyatları sadece tentenin kullanılacağı alana göre değil ayrıyettten tentenin yapıldığı hammaddeye, tentede yapılan işciliğe ve tentenin kumaşının boyut ve kalitesine göre çok büyük oranda değişiklik göstermektedir. Kendi imalatımız mafsallı tente fiyatlarında daha detaylı bilgi için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca göz atmadıysanız buraya tıklayarak  Pergole Tente yazımıza göz atabilirsiniz.

Gölge Yapmak Sanattır…

Dünyanın her bölgesine gönderim sağlıyoruz. ve perakende satışımız vardır. İstanbul içi montaj kurulum hizmetimiz vardır.

Mafsallı Tente Nerelerde Kullanılır ?

Mafsallı tenteler kullanım alanı oldukca geniş olan tentelerden biridir. Ancak mafsallı tentelerin genel olarak yoğunlukla kullanıldığı yerler arasında kafe ve restoranlar gelmektedir. Mafsallı tente modellerimizin en sık kullanıldığı alanları sizler için aşşağıda sıraladık. Bunlar;

  • Kafeler ve restoranlar
  • Ev ve mülk bahçeleri
  • Yazlık evler
  • Açık alanlar
  • Küçük işletmeler
  • Market gibi dükkanların ön cepheleri

gibi birçok mekanda mafsallı tenteler kullanılmaktadır. Mafsallı tenteler her türlü ortamda gönül rahatlığıyla kullanılma imkanı sunar. Bunun sebebi her türlü tasarımda kişiselleştirerek istediğiniz boyut ve renkte sizle için imal ediyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçerek mafsallı tente nedir ? hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Mafsallı Tente

Adalar mafsallı tente, Arnavutköy mafsallı tente, Ataşehir mafsallı tente, Avcılar mafsallı tente, Bağcılar mafsallı tente, Bahçelievler mafsallı tente, Bakırköy mafsallı tente, Başakşehir mafsallı tente, Bayrampaşa mafsallı tente, Beşiktaş mafsallı tente, Beylikdüzü mafsallı tente, Beyoğlu mafsallı tente, Büyükçekmece mafsallı tente, Çatalca mafsallı tente Çekmeköy mafsallı tente, Esenler mafsallı tente, Esenyurt mafsallı tente, Eyüpsultan mafsallı tente, Fatih mafsallı tente, Gaziosmanpaşa mafsallı tente, Güngören mafsallı tente, Kadıköy mafsallı tente, Kağıthane mafsallı tente, Kartal mafsallı tente, Küçükcekmece mafsallı tente, Maltepe mafsallı tente, Pendik mafsallı tente, Sancaktepe mafsallı tente, Sarıyer mafsallı tente, Silivri mafsallı tente, Sultanbeyli mafsallı tente, Sultangazi mafsallı tente, Şile mafsallı tente, Şişli mafsallı tente, Tuzla mafsallı tente, Ümraniye mafsallı tente, Üsküdar mafsallı tente, Zeytinburnu mafsallı tente