{alanbaslik}
.

Tenteal - Kasetli Tente Somfy Motorlu 550x250


Stok Kodu:
769479
Kategori:
Kasetli Tente / Tenteal - Kasetli Tente Somfy Motorlu 550x250
Satış Fiyatı:
19.689,48 TL (%18 KDV dahil) - 1 ADET
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Tahmini Kargoya Teslim Tarihi20 Gün

Kasetli Tente Modelleri

Kumaş modellerini anasayfa üst menüde KUMAŞ KARTELASI ‘nda uygulamalı Seçebilirsiniz.Beğendiğiniz kodu sipariş verirken not ekle bölümüne yazabilirsiniz.

-  Özel ithal akrilik kumaş 5 yıl solmaz garantili

-  Zengin renk ve desen seçenekli su geçirmez akrilik kumaş

-  Saçak yazı logo seçeneği

- Demir sistemi fırın boya (Standart beyaz)

- İstenilen ölçüde yapılmaktadır

- Kasetli tente modelleri demontedir, Montajı kurulumu kolaydır.

- Adetli siparişlerde indirim sağlanmaktadır

- Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kasetli tente mekanizması, geri çekildiğinde kapalı bir kaset içinde kalır. ve ince görünümü zarafetin sadeliğini sevenler için ideal modern bir tente modeldir. Kasetli tente üstün koruyucu özellikleri sayesinde solma, yıpranma gibi etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır.

Otomasyon sistemine uygun olarak üretilen kasetli tenteler, bu özelliği sayesinde her zaman canlı renkleri ve ilk günkü canlılığını koruyabilmektedir. Bakım maliyetlerini önemli ölçüde düşürerek kullanıcısına ekonomik kazanç sağlayan model, tente sistemleri arasında en fazla tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Bahçenizi terasınızı balkonunuzu rahatlatıcı bir zerafetle sarar ve misafirlerinizin kendini evin içinde hissedeceği şık bir mekan olmasını sağlar. Sonuç olarak, bütünüyle işlevsel bir performans sergileyerek temiz ve şık bir tasarım ürünüdür. Bu avantajlar sayesinde gölgede dinlenmekle beraber rahatça birçok saat geçirebilirsiniz.


Kasetli Tente Özellikleri Nelerdir?

 • Kasetli tente modelinin en önemli özelliklerinde biri, müşteri ihtiyaçlarına göre istenilen renk ve desende üretiliyor olmasıdır.
 • Kullanılan kumaşın uzunluğuna göre 3 metreye kadar açılabilen kasetli tente, PVC malzeme kullanılarak yapılan gövdede en iyi şekilde korunmaktadır.
 • Tente kapanırken kumaş sarılarak kaset içerisinde muhafazaya alınırken, kaset önüne monte edilen fırçalar tentenin günlük temizliğini otomatik bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 • Kaset kısmında yer alan conta sayesinde tam kapanma sağlanarak kumaşın tüm dış etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır.
 • Kasetli tente modellerinin özelliklerinden bir diğeri de, şık ve göz alıcı mekânların oluşumuna katkı sağlayarak dikkat çekici görsellikler oluşturmasıdır.
 • Amaç sadece güneşten korunmak ise montaj eğimine gerek kalmayabilir.
 • Eğim ayar mekanizması güneşin yönüne göre 0-45 değişmesini saglanmaktadır.
 • Kasetli tente’nin eğiminin montaj sırasında belirlendiğini söyleyebiliriz.


Kasetli Tente Kullanım Alanları

Genellikle kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan kasetli tenteler, günümüzde

 • Ev
 • Kafe
 • Restoran
 • Otel girişleri
 • Ev balkon ve kapıları
 • Açık Alanlar
 • Tiyatro ve sinema girişleri Küçük İşletmeler vb. gibi birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.


Kasetli Tente Fiyatları Ne Kadar?

Kasetli tente oldukça özel bir ürün çeşididir. Çağdaş ve modern mekânlar oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ürün, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekicidir.

Kasetli tenteler kullanılacağı alanın ebatlarına göre fiyat farklılığı göstermektedir.

Kullanılacak olan kumaşın kalitesi de tente fiyatlarına etki etmekle birlikte, elde edilen şık ve modern görünüm tüm bunların ötesindedir.

Tente siparişi öncesinde kurulacak alanın kısa bir keşifle belirlenmesi, kurulacağı alanın özelliklerine uygun eğimlerin önceden tespit edilmesi önemlidir. Böylece müşteriye özel bir tente üretilmesi ve mekânın şık görünmesi sağlanmaktadır.

Taksit Seçenekleri

20 GünKargo ve teslimat

Teslimat

Tente.modelleri ve  Şemsiye, kategorisindeki  ürünler özel şipariş olduğu için teslim süresi 15 iş günüdür.diğer stoklu ürünler  Mesai saatleri içinde, en geç saat 14:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 15 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.


Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

© Tüm hakları saklıdırEfasis
.